Diğer Hizmetlerimiz

Tekne ve gemilerde boyut ve hacmi fark etmeksizin 3D dokümantasyon hizmeti vermekteyiz. Yüksek doğruluk sağlayan 3D lazer tarama sistemlerimiz ile deniz araçlarınızı milimetrik hassasiyetle ölçümler yapmaktayız. Tekne dizaynı, modelleme, dekorasyon, hasar tespiti, yenileme çalışmaları, depolama tankları ölçümleri, cidar ölçümleri ve deformasyon analiz raporları ile size projelerinizde ihtiyacınız olan kesinliği sağlamaktayız. Dilediğiniz tasarım aracına uygun olarak düzenleyeceğimiz veri formatlaması ile mevcut sistemlerinizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Gerçek dünyayı sanal ortamda kullanarak oyun, animasyon ve görselleştirme projelerinizi güçlendirin. Hızlı ve hassas 3d lazer tarayıcı sistemlerimiz ile dilediğiniz sahne ve ortamı ham veri ya da modellenmiş olarak teslim edebiliyoruz. Evrensel veri formatları ile kullandığınız görselleştirme aracı ya da grafik motorundan bağımsız olarak sanallaştırma verisini projelerinize dahil edebilirsiniz.

Kapalı ve açık alanlarda depoladığınız cevher ve yığınların hacimlerini, kübaj cetvellerini çok kısa bir zamanda teslim alabilir, malzeme kontrolünü düzenli hale getirebilirsiniz.

Oyun geliştiriciler, animasyon ve FX uzmanları, re-touch uygulamaları, görselleştirme sanatçıları ve 3D modelleme uzmanları için hızlı ve detaylı veriye ulaşmak artık daha kolay. Detaylar için bize ulaşın.

  • Denizcilik Ölçmeleri
  • Hasar Analizi
  • 3D Oyun-Film Sahne Tasarımı
  • 360° Sanal Tur
  • Görselleştirme
  • Demiryolu Ölçümleri

Farklı teknikler kullanılarak açılan tüneller zorlu çalışma ortamlarıdır. İş güvenliği risklerini en aza indirecek şekilde tünel ve galeri sahalarında imalat kontrolü, deformasyon analizi ve as-built ölçüm hizmetleri vermekteyiz. İmalat öncesi ve sonrası ölçümler malzeme ve yapısal kontrol detaylarını en üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

Demiryolu güzergahında yapılacak hızlı ölçümler ile güzergahta vagonlara engel oluşturabilecek bulunan alanları belirleyebiliriz. Mevcut koordinat sisteminizde ve saha çalışmalarını engellemeden yapılacak ölçümler ile sanat yapıları ve çevresindeki topoğrafyaya ait hassas ölçüm verisi ile tasarım ve imalat kontrolü yapmak artık çok daha kolay.

Ayrıca shotcrete kalınlığı ve güzergah (alignment) tutarlılığı test edebileceğiniz veri setleri ile tünel inşaatlarında hızlı ve güvenilir sonuçlar alabilirsiniz. Uygun fiyatlı ve çözüm odaklı hizmetlerimiz hakkında daha fazla detay için bize ulaşın.

Mergen Proje Planlama

Adres: Sahkulu Mah, Serdar-i Ekrem Cad. No:15/A Galata
Beyoglu / ISTANBUL

Tel : +90 850 215 06 99      Email: info@mergen3d.com