Tekne ve gemilerde boyut ve hacmi fark etmeksizin 3D dokümantasyon hizmeti vermekteyiz. Yüksek doğruluk sağlayan 3D lazer tarama sistemlerimiz ile deniz araçlarınızı milimetrik hassasiyetle ölçümler yapmaktayız. Tekne dizaynı, modelleme, dekorasyon, hasar tespiti, yenileme çalışmaları, depolama tankları ölçümleri, cidar ölçümleri ve deformasyon analiz raporları ile size projelerinizde ihtiyacınız olan kesinliği sağlamaktayız. Dilediğiniz tasarım aracına uygun olarak düzenleyeceğimiz veri formatlaması ile mevcut sistemlerinizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Gerçek dünyayı sanal ortamda kullanarak oyun, animasyon ve görselleştirme projelerinizi güçlendirin. Hızlı ve hassas 3d lazer tarayıcı sistemlerimiz ile dilediğiniz sahne ve ortamı ham veri ya da modellenmiş olarak teslim edebiliyoruz. Evrensel veri formatları ile kullandığınız görselleştirme aracı ya da grafik motorundan bağımsız olarak sanallaştırma verisini projelerinize dahil edebilirsiniz.

Oyun geliştiriciler, animasyon ve FX uzmanları, re-touch uygulamaları, görselleştirme sanatçıları ve 3D modelleme uzmanları için hızlı ve detaylı veriye ulaşmak artık daha kolay. Detaylar için bize ulaşın.

  • Denizcilik Ölçmeleri
  • Hasar Analizi
  • 3D Oyun-Film Sahne Tasarımı
  • 360° Sanal Tur
  • Görselleştirme

Mergen Proje

Adres: Sahkulu Mah, Serdar-i Ekrem Cad. No:15/A Galata
Beyoglu / ISTANBUL

Tel : 0850 215 06 99      Email: info@mergen3d.com