Hizmetlerimiz

 • Mimari Çözümler
  -Rölöve ölçümleri
  -Ortofoto render
  -Kat Planları
  -Sokak Siluetleri
  -Eski eser belgeleme
 • Endüstriyel Çözümler
  -Enerji ve İmalat Tesis Ölçümleri
  -Boru ve Çelik Modelleme
  -Enerji Hatları Ölçümleri
 • Diğer Hizmetler
  -Karayolu ve Köprü Ölçümleri
  -360° Sanal Tur
  -Oyunlaştırma ve Animasyon
Mergen 3D Lazer tarama çözümleri

Mergen Proje, hassas ve güvenilir mekansal veri üretimi yapan bir mühendislik firmasıdır.

Son teknoloji lazer tarayıcılar ve hassas elektro-optik ölçme sistemlerinin yanı sıra farklı disiplinlerde uzmanlaşmış tecrübeli mühendis kadromuz ile inşaat, arkeoloji, mimari ve denizcilik gibi farklı sektörlerde çözümler sunmaktayız.

3D dokümantasyon sistemlerimiz ile projelerinizde altlık olarak kullanacağız hassas veriyi sahadan alıp ofisinize getiriyoruz.

Bu sayede, tekrar eden saha gezileri ve ölçme hatalarından arındırılmış olarak ofisinizde çalışmanın rahatlığına devam edebilirsiniz. Özellikle şantiyeler, endüstriyel tesisler, tersaneler ve enerji santralleri gibi iş sağlığı ve güvenliği riski barındıran ortamlar minimum insan faktörü ile bu tehlikeleri ortadan kaldırmanız mümkün hale gelmektedir.

Ayrıca, görselleştirme, tersine mühendislik ve animasyon alanında ihtiyaç duyduğunuz veri ve modeller ile kurum içi ve dışında yapacağınız sunumları daha etkili hale getirmenize yardımcı olabiliriz. Mekan ve projelerin online platformlarda sanal gerçeklik ile geniş kitleler tarafından erişilebilir olmasına yardımcı oluyoruz.

Size en uygun çözümü üretmek için hazırız.

Hızlı
Güvenli
Çözüm Odaklı

Comments are disabled.