Mergen Proje, hassas ve güvenilir mekansal veri üretimi yapan bir mühendislik firmasıdır.

Son teknoloji lazer tarayıcılar ve hassas elektro-optik ölçme sistemlerinin yanı sıra farklı disiplinlerde uzmanlaşmış tecrübeli mühendis kadromuz ile yalnız inşaat sektöründe değil, arkeoloji, mimari ve denizcilik gibi farklı alanlarda da çözümler sunmaktayız.

3D dokümantasyon sistemlerimiz ile projelerinizde altlık olarak kullanacağız hassas veriyi sahadan alıp ofisinize getiriyoruz. Bu sayede, tekrar eden saha gezileri ve ölçme hatalarından arındırılmış olarak ofisinizde çalışmanın rahatlığına devam edebilirsiniz. Özellikle şantiyeler, endüstriyel tesisler, tersaneler ve enerji santralleri gibi iş sağlığı ve güvenliği riski barındıran ortamlar minimum insan faktörü ile bu tehlikeleri ortadan kaldırmanız mümkün hale gelmektedir.

Yalnız teknik anlamda değil, görselleştirme ve animasyon kısmında da ihtiyaç duyduğunuz veri ve modeller ile kurum içi ve dışında yapacağınız sunumları daha etkili hale getirmenize ve projelerin geniş kitleler tarafından daha anlaşılabilir olmasına yardımcı oluyoruz.

Size en uygun çözümü üretmek için hazırız.

Çözüm Odaklı
Etkili
Yenilikçi